Obława po napadzie - padły strzały!
Jak poinformował rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak, Policja prowadzi obławę po napadzie, do jakiego we wtorkowe przedpołudnie doszło w centrum Poznania. Osoba uprawniona do posiadania broni palnej oddała kilka strzałów.
Borowiak podał, że do napadu doszło przed godz. 11 na ulicy Grobla. "Osoba uprawniona do posiadania broni palnej oddała kilka strzałów. Na razie nie mam informacji, aby ucierpiała jakakolwiek osoba. Wszystkie nasze służby policyjne są postawione na nogi. Obława trwa" - wskazał rzecznik.
Strzały w centrum Poznania! Trwa obławahttps://t.co/HnrJwLCjbf
— Tygodnik Solidarność (@Tysol) December 5, 2023
portal tvrepublika.pl, X.com, PAP
Komentarze
Najnowsze
Pejo o decyzji prezydenta: Koniec z zamiataniem Wołynia pod dywan
Przełom w brytyjskiej polityce. Keir Starmer zapowiedział rezygnację
SPRAWDŹ TO!
Tusk czy władze szpitala? Polacy wskazali odpowiedzialnych za głośną aferę