Obława po napadzie - padły strzały!
Jak poinformował rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak, Policja prowadzi obławę po napadzie, do jakiego we wtorkowe przedpołudnie doszło w centrum Poznania. Osoba uprawniona do posiadania broni palnej oddała kilka strzałów.
Borowiak podał, że do napadu doszło przed godz. 11 na ulicy Grobla. "Osoba uprawniona do posiadania broni palnej oddała kilka strzałów. Na razie nie mam informacji, aby ucierpiała jakakolwiek osoba. Wszystkie nasze służby policyjne są postawione na nogi. Obława trwa" - wskazał rzecznik.
Strzały w centrum Poznania! Trwa obławahttps://t.co/HnrJwLCjbf
— Tygodnik Solidarność (@Tysol) December 5, 2023
Najnowsze
Kaczyński ostro o aferze Kacprzyka: „Mamy do czynienia z wielkim skandalem”
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!