Obajtek zadeklarował wpłacenie kaucji za ks. Olszewskiego
"Jestem po rozmowie z Mec. Wąsowskim. Zadeklarowałem chęć wpłacenia kaucji za ks. Olszewskiego" – napisał Daniel Obajtek w czwartek wieczorem na swoim profilu w serwisie X.
Sąd Apelacyjny : Ks. Olszewski i Urzędniczki mogą wyjść z aresztu wpłacając poręczenie majątkowe
Daniel Obajtek napisał na swoim profilu na platformie X:
"Jestem po rozmowie z Mec. Wąsowskim. Zadeklarowałem chęć wpłacenia kaucji za ks. Olszewskiego"
Informacja o wypuszczeniu, za poręczeniem księdza Michała i pani Urszuli i pani Karoliny z aresztu wywołała prawdziwą radość w Polakach, którzy duchowo byli cały czas z uwięzionymi.
Michał Rachoń, Dyrektor programowy Republiki wpłaci poręczenie za urzędniczki
Źródło: X.com
Najnowsze
HIT DNIA
Jeszcze nie ucichła afera... Posłanka KO pojawiła się na Dniu Zdrowia [ZDJĘCIA]
Wawer w Republice o aferze Kacprzyka: Donald Tusk próbuje przeczekać kryzys
PILNE! Polki poznały rywalki w pierwszej rundzie Wimbledonu