O tym nie usłyszysz w TVN! I w sumie, nie ma się czemu dziwić! [WIDEO]
O sprawie zatrzymania byłego prezesa zarządu Fundacji TVN Rafała Rz. wspomnieliśmy już kilka razy. Rz. jest podejrzany o oszukanie Skarbu Państwa z tytułu uchylania się od płacenia podatku VAT. TVN nabrał w tym temacie wody w usta.
Rzecznik PiS Rafał Bochenek pyta zarząd telewizji TVN i pracowników stacji o zatrzymanie byłego prezesa zarządu Fundacji TVN Rafała Rz.
Na konferencji zorganizowanej przed siedzibą stacji TVN Rafał Bochenek mówił, że nie informuje ona o walce rządu PiS i obozu Zjednoczonej Prawicy z mafiami śmieciowymi i mafiami vatowskimi. Stwierdził też, że "z anten tej stacji" nie będzie można dowiedzieć się o szczegółach sprawy zatrzymania Rafała Rz. "To ciekawe, że TVN pomija te wątki, pomija tę sprawę, unika mówienia o tych kwestiach związanych z tymi nadużyciami" - powiedział rzecznik PiS.
Najnowsze
„Operacja polska” – mało znana, krwawa karta NKWD. Jeżow zarządził eksterminację
TYLKO U NAS
Zobacz tłumaczenia męża Anny Konieczyńskiej. Janusz Życzkowski rozmawiał z beneficjentem środków powodziowych
Leon XIV ostrzega przed AI na polu walki. "Nie istnieje żaden algorytm, który mógłby uczynić wojnę moralnie dopuszczalną"