Nożownik zaatakował kobiety w Białymstoku! Powód ataku po prostu przerasta wszytko!
Dziś mężczyzna zaatakował nożem dwie kobiety w Białymstoku. Policja zatrzymała napastnika.
Do ataku nożownika doszło na ulicy Bema w pobliżu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.
Nożownik zaatakował dwie przypadkowe kobiety, które mocno zranił. To matka i córka.
Policja od razu obezwładniła napastnika.
Ale co najbardziej dramatyczne. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna pokłócił się z kobietami o ... miejsce parkingowe. W tej chwili są ustalane szczegóły zdarzenia.
Media
Komentarze
Najnowsze
Śliwka u Sakiewicza: „Ta historia zbulwersowała Polaków bardziej, niż wielu się spodziewało”
"Szczyty bezczelności". Czarnek ostro krytykuje Tuska za wykorzystanie autorytetu Jana Pawła II ws. Zełenskiego
Niebywała tragedia. Dwójka dzieci zmarła w zamkniętym samochodzie