Nożownik w krakowskim autobusie. Ranny mężczyzna trafił do szpitala
Nożownik zaatakował mężczyznę w komunikacji miejskiej w Krakowie. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia.
Ze wstępnych informacji wynika, że w krakowskim autobusie linii nr 112, doszło do bójki pomiędzy dwiema osobami. W trakcie jeden z mężczyzn został raniony ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem.
Sprawca zbiegł. Z kolei ranny 27-latek został przewieziony do szpitala.
Całą sprawą zajęła się Policja. Zabezpieczono nagrania z monitoringu znajdującego się w pojeździe.
RMF.FM
Komentarze
Najnowsze
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź
Jest propozycja dwóch lokalizacji stałej bazy wojskowej USA w Polsce. Co z jej kosztem?
Układ zamknięty w Warszawie? Zastraszają świadków afery szpitalnej!