Nowy spot PO. Kopacz: Nasza pozycja w Europie była budowana długo, ale za to szybko można ją stracić
– Chcę być premierem tej dumnej, nowoczesnej Polski – mówi Ewa Kopacz w nowym spocie Platformy Obywatelskiej.
W spocie pokazani są młodzi ludzie, spotkania Ewy Kopacz z unijnymi przywódcami oraz zdjęcia z jej podróży pociągiem po Polsce.
– Podziwiam młody, nowoczesny, polski patriotyzm. Młodych ludzi, którzy kochają swój kraj nie przez łzy i cierpienie, ale przez dumę z tego, co udało się osiągnąć. Nasza pozycja w Europie była budowana długo, ale za to szybko można ją stracić – mówi w spocie Ewa Kopacz.
telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"