Nowa gwiazda partii Petru! Zobacz czym zabłysnęła?
Na sejmowym firmamencie błysnęła nowa gwiazda z ugrupowania Ryszarda Petru. To Ewa Lieder, posłanka Nowoczesnej. Czym zabłysnęła, że media o niej piszą? Tym, że nawet kilku zdań nie potrafiła powiedzieć bez ... ściągi!
Co najbardziej kompromitujące, posłanka Lieder podczas konferencji prasowej przed Świętem Niepodległości, mówiła o patriotyzmie, więc o tym, co każdy Polak, tym bardziej poseł, powinien co nieco wiedzieć - z głowy.
Niestety, Lieder co chwilę musiała posiłkować się notatkami. Mówiła: - Patriotyzm (...) to dbanie o ochronę środowiska, o puszcze, o lasy, o zwierzęta. To również dbanie o ochronę środowiska, a szczególnie czyste powietrze - mówiła.
Do tej pory niesłabnącą popularnością, szczególnie w mediach społecznościowych, cieszyły się panie Scheuring-Wielgus oraz Gasiuk-Pihowicz.
Czym jest patriotyzm?
— Anna Pańczyk (@A_panczyk) 11 listopada 2016
Dbanie o świeże powietrze-czyta z kartki
Kolejna gwiazda #Petru Ewa Lieder poseł .N 10.11.2016#JednaPolskaEuropejska pic.twitter.com/ADJ7qWjXdD
Polecamy Konferencja o Republice
Wiadomości
Pół miliona kary, zamknięta neurologia i śmierć młodej pacjentki w Świdnicy. Skąd chaos w szpitalu pod nadzorem KO?
Prezydent Nawrocki po exposé Sikorskiego: zabrakło asertywności wobec Komisji Europejskiej i Niemiec
Najnowsze
Zmarzlik przedłużył kontrakt. Mistrz świata zostaje w Motorze Lublin
Sikorski w expose straszy... Niemcami "uzbrojonymi po zęby", "rządzonymi przez nacjonalistyczną prawicę" SONDA
Anna Wyszkoni po walce z rakiem: „To był bardzo trudny moment”