Nisztor: rząd był krytykowany przez partnerkę oficera rosyjskich służb specjalnych | Republika Dzień
,,Oficer GRU wszedł w środowisko polskich dziennikarzy, to szokująca informacja, bo w tym wynajmowanym mieszkaniu przez tą parę dochodziło do regularnych spotkań przedstawicieli mediów. To były spotkania biesiadne. Rubcow znany jako Gonzalez był agentem GRU, a więc każdy jego ruch w polskim środowisku dziennikarskim był kontrolowany przez Moskwę.'' mówi dziennikarz Piotr Nisztor. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Dziennikarz Republiki w ścisłej czołówce. Marcin Dobski na podium rankingu zaangażowania w serwisie X
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"