Nisztor: rząd był krytykowany przez partnerkę oficera rosyjskich służb specjalnych | Republika Dzień
,,Oficer GRU wszedł w środowisko polskich dziennikarzy, to szokująca informacja, bo w tym wynajmowanym mieszkaniu przez tą parę dochodziło do regularnych spotkań przedstawicieli mediów. To były spotkania biesiadne. Rubcow znany jako Gonzalez był agentem GRU, a więc każdy jego ruch w polskim środowisku dziennikarskim był kontrolowany przez Moskwę.'' mówi dziennikarz Piotr Nisztor. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Mer Lwowa grozi Kaczyńskiemu sądem. Morawiecki: proście o wybaczenie
Dlaczego syn Fabijańskiego nie został ochrzczony? Aktor zabrał głos: „Nic na siłę”
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu