Nietypowa interwencja straży miejskiej w Warszawie. Na klatce schodowej bloku na Żytniej, gościł… wąż zbożowy
Na stronie internetowej warszawskiej straży miejskiej pojawiła się informacja o nietypowej interwencji. Funkcjonariusze Ekopatrolu interweniowali po zgłoszeniu, że na klatce jednego z bloków wa ulicy Żytniej w Warszawie, znajdował się wąż zbożowy.
W czwartek straż miejska otrzymała zgłoszenie nietypowym gościu na klatce schodowej jednego z bloków na warszawskiej Woli.
Nietypowym gościem budynku przy Ulicy Żytniej, był wąż zbożowy.
Na miejsce przybyli funkcjonariusze Ekopatroli i odłowili bezpiecznie gada, po czym przetransportowali go do oddziału CITES.
- Dzięki fachowej opiece jest już bezpieczny i spokojnie odpoczywa w terrarium - napisano o gadzie na stronie straży miejskiej.
Bilans zgłoszeń z wczoraj: 1809. Dziękujemy za Waszą czujność.
Wśród interwencji ten uroczy wąż, który udał się na spacer: https://t.co/9sZW1tEthz. Bezpiecznego piątku!
Najnowsze
Rakietowy atak Rosjan. Odessa bez prądu, ciepła i wody. Elektrownia jądrowa bez zasilania
Białoruś: 123 więźniów politycznych na wolności. Wśród nich: Bialacki, Gałuza i Babryka
Hity w sieci. Odlot Tuska. Żukowska u Mazurka. Skandaliczne słowa Niesiołowskiego. Zęby Chajzera