Przejdź do treści
21:40 W sobotę 19 lipca w całej Polsce odbędą się demonstracje antyimigracyjne - organizatorem są politycy Konfederacji
18:27 Płonie hala Zakładów Tworzyw Sztucznych w Siemianowicach Śląskich - trwa akcja gaśnicza
17:28 Prezydent Donald Trump: Jeśli w ciągu 50 dni nie dojdziemy do porozumienia z Rosją, nałożymy na nią surowe cła; jesteśmy z Rosji bardzo niezadowoleni
17:23 USA: Prezydent Donald Trump spotkał się z sekretarzem generalnym NATO - w trakcie spotkania zapowiedział przedstawienie nowego planu obronnego dla Ukrainy
14:30 Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zaproponował wicepremier Julii Swyrydenko, by stanęła na czele rządu
Wydarzenie Poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk oraz Klub „Gazety Polskiej” Kościerzyna zapraszają na spotkanie z posłami Mariuszem Goskiem oraz Dariuszem Mateckim, 21 lipca, godz. 16.30, ul. 3 maja 9, Kościerzyna.
Wydarzenie USA: Kluby Gazety Polskiej Nowym Jorku zapraszają 23 lipca o godz. 19.00 Polonię na spotkanie autorskie z europosłem Danielem Obajtkiem, które odbędzie się w Cracovia Manor, Wallington, NJ07057
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Niemiecki serial „Osiem dni” w skandaliczny sposób pokazuje Polaków! „Bluzgają, żyją w barłogu, są brudni, gwałcą”

Źródło: Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Sky Österreich

Okazuje się, że niemiecka produkcja „Osiem dni”, która jest emitowana przez HBO, pokazuje Polaków jako osoby, które kradną, gwałcą i zabijają. O sprawie poinformował publicysta „Do Rzeczy” Marcin Makowski. „Polacy: biorą więcej kasy za przemyt niż ustalono, kradną obrączki, bluzgają, żyją w barłogu, są brudni, gwałcą, chcą zabić Niemców”.

Na stronie HBO GO można przeczytać opis fabuły: Meteor o szerokości 40 kilometrów leci w kierunku Ziemi z prędkością 30 000 kilometrów na godzinę. Przewiduje się, że uderzy w sam środek Europy. Szacowana szansa na przeżycie zamieszkałej rejon ludności: zero. Stany Zjednoczone próbują zmienić kurs meteorytu za pomocą broni jądrowej. Ich działania nie przynoszą jednak zamierzonego efektu. Cała Europa pogrąża się chaosie...

Osiem dni opowiada historię świata, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Nagle ludzie mogą robić, co zechcą - uprawiać dziki seks bez zabezpieczenia, próbować wszelkich narkotyków, robić zakupy bez pieniędzy, żyć bez pracy i kochać bez konsekwencji. Na końcu liczy się już tylko jedno. Właśnie wtedymożemy zadać sobie pytanie co jest dla nas naprawdę ważne w ostatnich dniach i godzinach?

Serial postanowił obejrzeć publicysta „Do Rzeczy”. Oto co w nim zobaczył:

„Niemiecki serial 8 dni na HBO. Tyle zostaje Europie Zachodniej zanim uderzy meteoryt. Niemiecka rodzina ucieka przez Polskę do Rosji. Polacy: biorą więcej kasy za przemyt niż ustalono, kradną obrączki, bluzgają, żyją w barłogu, są brudni, gwałcą, chcą zabić Niemców”.

Niemiecki serial "8 dni" na HBO. Tyle zostaje Europie Zachodniej zanim uderzy meteoryt. Niemiecka rodzina ucieka przez Polskę do Rosji. Polacy:
- Biorą więcej kasy za przemyt niż ustalono
- Kradną obrączki
- Bluzgają
- Żyją w barłogu, są brudni
- Gwałcą
- Chcą zabić Niemców

— Marcin Makowski (@makowski_m) 5 marca 2019
twitter.com/youtube.com/telemagazyn.pl/filmweb.pl

Wiadomości

Jak wyjść z trudnej sytuacji życiowej?

Victoria Beckham opublikowała zdjęcie Igi Świątek. Wszystko przez sukienkę!

Strzały na granicy. Żołnierz bronił Polski, a prokuratura Bodnara go oskarża

Internauta pokazuje szokującą znajomość Łukasza Kohuta z KO: dlaczego Pan nienawidzi Polski?

Naciski na Hołownię - Tusk szykował zamach stanu?

„Ostatnie szlify” u Nawrockiego. Kto zostanie szefem kancelarii?

Tak wygląda nowe życie Daniela Martyniuka. Pokazał syna i ukochaną

Granaty hukowe w Markach. Gruzin zatrzymany przez kontrterrorystów

Trump stawia ultimatum Rosji. 50 dni na pokój, inaczej surowe cła

[PILNE] Znów płonie hala! Pożar w Siemianowicach Śląskich

Czarnek o kontrowersyjnej wystawie: to opcja niemiecka, nawet nieukryta

Najstarszy prezydent świata znów kandyduje. Wiek go nie zatrzyma

Milicic ogłosił kadrę Polski na EuroBasket 2025

Hubert Hałas – piłka nożna w sercu, inspiracja w sieci

Fundacja bije na alarm. Była wokalistka Dwa plus Jeden uparcie odrzuca pomoc, a sytuacja jest poważna

Najnowsze

Jak wyjść z trudnej sytuacji życiowej?

Naciski na Hołownię - Tusk szykował zamach stanu?

„Ostatnie szlify” u Nawrockiego. Kto zostanie szefem kancelarii?

Tak wygląda nowe życie Daniela Martyniuka. Pokazał syna i ukochaną

Granaty hukowe w Markach. Gruzin zatrzymany przez kontrterrorystów

Victoria Beckham opublikowała zdjęcie Igi Świątek. Wszystko przez sukienkę!

Strzały na granicy. Żołnierz bronił Polski, a prokuratura Bodnara go oskarża

Internauta pokazuje szokującą znajomość Łukasza Kohuta z KO: dlaczego Pan nienawidzi Polski?