Niemiecka ZDF nie przeprosi Polaków!
Platforma Obywatelska i wszelkiej maści KODziarstwo cieszy się zapewne jak dziecko. Dziś na konferencji prasowej niemiecka telewizja ZDF, która szkaluje nasz kraj powiedziała, ze nie przeprosi Polski za "polskie obozy zagłady". Zobacz materiał Rafała Potockiego.
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Reprezentacja Republiki zagra w Otwocku! Wielkie piłkarskie emocje - w słusznym celu
Kosiniak-Kamysz i Tusk kontra rzeczywistość – jak koalicja spija śmietankę po PiS
Tommy Robinson zatrzymany na Heathrow. Policja odmawia wyjaśnień