Niedzielski: Zdecydowaliśmy o obowiązku przejścia na pracę zdalną w administracji publicznej
Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował podczas konferencji prasowej o wprowadzeniu obowiązku pracy zdalnej w administracji publicznej. Zaapelował również do pracodawców z innych sektorów, aby wszędzie, gdzie to możliwe również wprowadzić ten tryb pracy.
Minister @a_niedzielski w #MZ: Będziemy apelować do wszystkich pracodawców, którzy mają możliwość wdrożyć bez przeszkód pracę zdalną, aby to zrobili.
— Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) January 19, 2022
KiKŚ, Ministerstwo Zdrowia
Komentarze
Najnowsze
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"
"Wspierajcie prawdziwą sztukę". Jaś Kapela znów wyciąga rękę po kasę [WIDEO]
Watykan wobec AI: sztuczna inteligencja ma służyć godności człowieka