Niedzielski: Zdecydowaliśmy o obowiązku przejścia na pracę zdalną w administracji publicznej
Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował podczas konferencji prasowej o wprowadzeniu obowiązku pracy zdalnej w administracji publicznej. Zaapelował również do pracodawców z innych sektorów, aby wszędzie, gdzie to możliwe również wprowadzić ten tryb pracy.
Minister @a_niedzielski w #MZ: Będziemy apelować do wszystkich pracodawców, którzy mają możliwość wdrożyć bez przeszkód pracę zdalną, aby to zrobili.
— Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) January 19, 2022
KiKŚ, Ministerstwo Zdrowia
Komentarze
Najnowsze
Przemysł drzewno-meblarski stracił cierpliwość do Hennig-Kloski
Polska ma zapomnieć o UPA, ale pamiętać o pieniądzach dla Ukrainy. To jest plan Poroszenki
Polscy internauci jednoznacznie: Zelenski przekroczył granicę gróźb i kłamstw