Niedzielny poranek w doborowym towarzystwie w TV Republika. Startujemy o 9:06

Gorące dyskusje, niebanalne komentarze i wyjątkowi goście. To wszystko w porannym paśmie programowym w TV Republika.
Na początek o 9:06 gośćmi Katarzyny Gójskiej będą Adam Anruszkiewicz, minister w KPRM, Joana Borowiak, poseł PiS, Grzegorz Napieralski, poseł KO oraz Wanda Nowicka, poseł Lewicy.
O 10:05 gośćmi Adriana Stankowskiego będą Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z "Dzień Dobry Białystok", Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej Codziennie" oraz Paweł Badzio z "Gazety Obywatelskiej"/
Zaś o 11:00 w "Saloniku Politycznym" u Rafała Ziemkiewicza będą gościć Agaton Koziński z "Wszystko Co Najważniejsze" oraz Łukasz Warzecha z "Do Rzeczy".
A o 12:00 gośćmi "Politycznej Kawy" i Tomasza Sakiewicza będą Antoni Macierewicz, wiceprezes PiS, Bartłomiej Wróblewski, poseł PiS oraz Jan Filip Libicki, senator PSL.
Zaś o 13:00 "Postaw na zdrowie" i Anna-Maria Szczepaniak w rozmowie z Maią Sobczyńską, fizjoterapeutą.
Gorąco zapraszamy.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Belgia: spłonęła scena festiwalu Tomorrowland. Zagrać mieli m.in.: Eric Prydz, Armin van Buuren i David Guetta
Błaszczak o fatalnym zarządzaniu spółkami Skarbu Państwa przez rząd 13 grudnia: obecna władza drąży kieszenie Polaków [WIDEO]
Nowy trener reprezentacji spóźnił się na własny ślub, a jego syn występuje w telewizji. Co wiemy o Janie Urbanie?
Najnowsze

Moc zagrywki dała zwycięstwo! Polska pokonuje Iran 3:2 w VNL

Sikorski do biskupów: niech zrzucą sukienki i idą do PiS. Goście Republiki komentują

Belgia: spłonęła scena festiwalu Tomorrowland. Zagrać mieli m.in.: Eric Prydz, Armin van Buuren i David Guetta
