Nie żyje polski alpinista. Francuscy ratownicy odnaleźli ciało
Ratownicy odnaleźli ciało Polaka na zboczu Mont Blanc. Jego poszukiwania trwały od tygodnia. Polski alpinista wybrał się na samotną wyprawę na ten szczyt, o jego zaginięciu służby ratunkowe zawiadomił kolega.
Z wcześniejszych informacji ratowników wynika, że alpinista był doświadczonym 40-latekiem. Ostatni raz widziano go tydzień temu w schronisku Vallot na wysokości 4 362 m n.p.m. Stamtąd chciał odbyć samotną wyprawę na Mount Blanc.
O zaginięciu ratowników poinformował jego kolega, który wcześniej zrezygnował z tej wyprawy. CZYTAJ WIĘCEJ...
tvn24.pl, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Człowiek powiązany z ludźmi Putina trafił do spółki Instytutu Pileckiego
Wiadomo, z kim zagrają polskie drużyny w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych
Prokuratura reaguje na słowa Dody. Jest odpowiedź na zarzuty wokalistki
SPRAWDŹ TO!