Nie żyje dziewczyna Bonda! Aktorka miała 78 lat

Aktorka Claudine Auger była najbardziej znana jako pierwsza francuska dziewczyna Bonda. Jak poinformowała agencja Time Art, aktorka zmarła w wieku 78 lat.
Claudine Auger, pierwsza francuska gwiazda, która zagrała dziewczynę Bonda, nie żyje. Jak poinformowała agencja Time Art, aktorka zmarła w swoim domu w Paryżu. Przyczyny śmierci nie zostały podane do wiadomości. Aktorka miała 78 lat.
Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola dziewczyny Bonda. W 1965 zagrała tajemniczą postać Dominique Derval, znaną również jako Domino, w filmie "Operacja Piorun" z Seanem Connerym w roli głównej. Aktorka wszystkie trudne akrobacje i sceny podwodne zagrała sama, nie skorzystała z dublerki.
Claudine Auger urodziła się w Paryżu w 1941 roku. Startowała w wyborach Miss World w 1958, zajęła wtedy drugie miejsce. To otworzyło jej wrota do kariery modelki. Claudine Auger marzyła jednak o aktorstwie i zaczęła uczęszczać do szkoły aktorskiej oraz na kursy.
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Najnowsze

Reakcja prezydentów USA na zastrzelenie Kirka

Ryszard Rynkowski prowadził po alkoholu? Wyniki badań rozwiewają wątpliwości

AKTUALIZACJA
Bliski sojusznik Donalda Trumpa zabity na uniwersytecie w Utah. Jest nagranie z zamachu
