Przejdź do treści
11:47 Kupująca sprzęt dla wojska Agencja Uzbrojenia unieważniła postępowania na zakup dla wojska 32 kolejnych śmigłowców S-70i Black Hawk z zakładów PZL Mielec dla Wojska Polskiego
10:37 TK: działania podejmowane na wniosek nieistniejącej komisji mogą skutkować odpowiedzialnością prawną
09:40 Ukraina: Trzy osoby zabite i 40 rannych w Kijowie w wyniku rosyjskiego ataku
09:10 Lubuskie: Po śmiertelnym wypadku zablokowana DW158 niedaleko Gorzowa Wlkp.
08:37 Ukraina: Drony uderzyły w magazyn ropy dla rosyjskiego lotnictwa strategicznego
07:21 Świat: Ceny ropy w USA spadły, ale są na dobrej drodze do zwyżki w skali całego tygodnia
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej zaprasza do podpisywania list poparcia referendum lokalnego w Piotrkowie Tryb. Dziś przy Akademi Piotrkowskiej na ul. Słowackiego, od godz. 14.00
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Gdańsk II zaprasza na protest - Nie dla nielegalnej imigracji!, 8 czerwca (niedziela), g. 12, pod Radą Miasta Gdańska ul. Wały Jagiellońskie 1
Spotkanie Klub "Gazety Polskiej" Wrocław zaprasza na spotkanie otwarte z red. nacz. "Gazety Polskiej" i prezesem Republiki - Tomaszem Sakiewiczem. 7 czerwca, godz. 13:00. Sala NOT, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74, Wrocław
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

Nie żyje 17-latka. 15-letni brat przyznał się do zabójstwa

Źródło: wikimedia.org

Prokuratura Rejonowa w Dębicy (woj. podkarpackie) postawiła w środę zarzut zabójstwa 15-latkowi, który w poniedziałek zabił 17-letnią siostrę. Do zdarzenia doszło w Głowaczowej koło Dębicy.

Jak poinformował prokurator rejonowy Jacek Żak, nastolatek przyznał się do winy. 

Jednocześnie do sądu rodzinnego i dla nieletnich trafił wniosek o jego "tymczasowe umieszczenie w schronisku dla nieletnich na trzy miesiące". - Decyzja sądu powinna być znana jeszcze w środę - dodał Żak.

W poniedziałek 15-latek zadał swojej siostrze kilkanaście ciosów drewnianą pałką i nożem w różne części ciała. Bezpośrednio po tragedii zadzwonił po pogotowie ratunkowe. Mimo reanimacji, dziewczyna zmarła. 

Sprawca zabójstwa po zatrzymaniu powiedział policjantom, że słyszał głos, który kazał mu zabić starszą siostrę. Według lokalnych mediów, mieszkańcy Głowaczowej są zaskoczeni tragedią. Mówią, że była to normalna rodzina, a 15-latek dobrym i spokojnym uczniem.

 

PAP

Wiadomości

Republika Tajnych Służb. Operacja zniszczyć Karola Nawrockiego!

Giertych nie może pogodzić się z przegraną Trzaskowskiego. Co knuje?

Agnieszka Kaczorowska kupiła nowy dom! Pokazała pierwsze zdjęcia

Tusk mówi o rekonstrukcji rządu. Leszczyna pewna swego, a służba zdrowia tonie [WIDEO]

Zgrzyt u Beckhamów? Brooklyn nie pojawił się na 50. urodzinach ojca. Powód może zaskakiwać!

Znów bijemy wszelkie rekordy. Rozmowa z Karolem Nawrockim to był top [ANALIZY]

Grzegorz Markowski zniknął ze sceny. „On siedzi w lesie i jest szczęśliwy” – mówi córka

Sroka dopięła swego. Były szef CBA przesłuchiwany przez nielegalną komisję. [NA ŻYWO]

Polacy zapłacą więcej za prąd - już od lipca. Hennig-Kloska podejmie działania? WIDEO

Najobszerniejsza na świecie biografia Leona XIV właśnie powstała w Polsce!

Pod przykrywką działalności charytatywnej wyłudzili niemal 15 mln zł

Policja zatrzymała Ernesta Bejdę. Sroka znów robi cyrk [KOMENTARZE]

AKTUALIZACJA

Sroka chciała przesłuchać byłego szefa CBA. Ernest Bejda został zatrzymany!

Tusk przedstawi koalicjantom szkic expose w poniedziałek. Hołownia stroszy piórka: spróbujcie rządzić bez tych 5 procent

Sekret puszystej drożdżówki? Niewielki dodatek robi wielką różnicę

Najnowsze

Republika Tajnych Służb. Operacja zniszczyć Karola Nawrockiego!

Zgrzyt u Beckhamów? Brooklyn nie pojawił się na 50. urodzinach ojca. Powód może zaskakiwać!

Znów bijemy wszelkie rekordy. Rozmowa z Karolem Nawrockim to był top [ANALIZY]

Grzegorz Markowski zniknął ze sceny. „On siedzi w lesie i jest szczęśliwy” – mówi córka

Sroka dopięła swego. Były szef CBA przesłuchiwany przez nielegalną komisję. [NA ŻYWO]

Giertych nie może pogodzić się z przegraną Trzaskowskiego. Co knuje?

Agnieszka Kaczorowska kupiła nowy dom! Pokazała pierwsze zdjęcia

Tusk mówi o rekonstrukcji rządu. Leszczyna pewna swego, a służba zdrowia tonie [WIDEO]