Nie dla węgla i gazu z Rosji! Jest też plan na to skąd pozyskiwać ropę
Kiedy Niemcy i Francja nie potrafią podjąć jednoznacznej decyzji, Polska przestaje oglądać się na resztę krajów Unii Europejskiej i odcina się od surowców energetycznych importowanych z Rosji. Od czerwca zacznie obowiązywać embargo na sprowadzanie do kraju węgla, rząd Prawa i Sprawiedliwości ma też plan na definitywne zerwanie zakupów ropy, mówił na naszej antenie wiceminister klimatu.
Ireneusz Zyska był gościem popołudniowej audycji w Telewizji Republika. Rozmawia Ilona Januszewska.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Dziennikarz Republiki w ścisłej czołówce. Marcin Dobski na podium rankingu zaangażowania w serwisie X
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"