Nawet dzisiaj... Lis nie może wytrzymać dnia bez ataku pełnego pogardy?
W całej Polsce od rana rozlega się wielkie łubu dubu. Potężny dźwięk wydobywany przez ogromną rzeszę tych, którzy bez niego i jego partii nie osiągnęliby nic – napisał na Twitterze Tomasz Lis.
W Katedrze na Wawelu we wtorek wieczorem odprawiona zostanie uroczysta msza św. w 70. rocznicę urodzin prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Spodziewana jest obecność wielu przedstawicieli władz państwowych.
Uroczystość w katedrze rozpocznie się o godz. 19:30 i będzie miała charakter otwarty. Ze względów bezpieczeństwa wszyscy, którzy chcą w niej uczestniczyć są proszeni o wcześniejsze przybycie.
Swoje "trzy grosze" postanowił wtrącić... Tomasz Lis. Nie obyło się bez pogardy i nienawiści. "W całej Polsce od rana rozlega się wielkie łubu dubu. Potężny dźwięk wydobywany przez ogromną rzeszę tych, którzy bez niego i jego partii nie osiągnęliby nic".
Zobacz także: "Trudno o większą dawkę obsesji, nienawiści i oikofobii...". Ziemkiewicz mocno o Grossie!
W całej Polsce od rana rozlega się wielkie łubu dubu. Potężny dźwięk wydobywany przez ogromną rzeszę tych, którzy bez niego i jego partii nie osiągnęliby nic.
— Tomasz Lis (@lis_tomasz) 18 czerwca 2019
Jak nazwać taki stan mentalny?
Wiadomości
Koncert TVP z okazji Niepodległości totalną wpadką? Widzowie oburzeni: „Żenada, piosenki do kotleta!”
Antoni Królikowski pokazał się z partnerką z okazji Święta Niepodległości! „Jeszcze Polska nie zginęła!”
Najnowsze
Trwa protest w obronie Daniela Obajtka przed Prokuraturą Regionalną w Warszawie
Daniel Obajtek: Zielony Ład to największy przekręt w historii Europy
Bijemy kolejne rekordy! 11 listopada byliśmy najchętniej oglądaną stacją
O przyszłości Europy w kontekście wyzwań demograficznych i nie tylko! Już dziś w Brukseli rozpoczął się Kongres Demograficzny
Koncert TVP z okazji Niepodległości totalną wpadką? Widzowie oburzeni: „Żenada, piosenki do kotleta!”
Szczepkowska skandalicznie wyraziła się o prezydencie Polski i uczestnikach Marszu Niepodległości