Nauczycielka skazana za znęcanie się nad uczniami. Za pięć lat może znowu uczyć
Kara 10 miesięcy ograniczenia wolności i zakaz uczenia przez 5 lat – taki wyrok usłyszała 29-letnia nauczycielka ze szkoły w Szczodrem, która została skazana za zaklejanie dzieciom buzi, przywiązywanie ich do krzeseł i poniżanie. Wyrok nie jest prawomocny.
Justyna G. była oskarżona o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad dziećmi w szkole podstawowej w Szczodrem (woj. dolnośląskie).
O całej sprawie dowiedzieli się rodzice uczniów, kiedy matka jednego z dzieci włożyła mu do plecaka dyktafon. Na nagraniu słychać jak kobieta krzyczy na dzieci i je poniża.
Kobieta nie przyznała się do winy, odmówiła składania zeznań, a w komentarzach twierdzi, że dzieci wyolbrzymiają sytuację i nie robiła nic złego.
Justyna G. została skazana na 10 miesięcy ograniczenia wolności, wykonywanie prac społecznych, i 5 lat zakazu uczenia.
Najnowsze
Policja wtargnęła do domu prezesa Republiki: „Zachowali się jak bandyci”
Policja przed siedzibą Republiki. Kolejne działania służb Tuska
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Żurek o wezwaniu Sakiewicza: skuteczne pomaganie, to jest ułatwianie...