Nasz news. Tragedia: postrzelony funkcjonariusz nie żyje
Policjanci zostali wezwani do agresywnego mężczyzny z maczetą, a podczas jego zatrzymania jeden z funkcjonariuszy przypadkowo postrzelił kolegę z patrolu. Jak podaje TV Republika, postrzelony policjant zmarł.
Do incydentu doszło w okolicach godziny 14:00 na ulicy Inżynierskiej 6, w warszawskiej dzielnicy Praga Północ. Policjanci zostali wezwani na interwencję, dotyczącą agresywnego mężczyzny, który miał trzymać maczetę. Podczas próby zatrzymania sprawcy jeden z funkcjonariuszy użył broni służbowej, w wyniku czego ranny został drugi policjant.
Na miejscu trwają czynności, a szczegóły zdarzenia są obecnie ustalane przez służby. Zabezpieczono teren, a okoliczności strzałów pozostają w toku wyjaśnienia.
Niestety postrzelony funkcjonariusz zmarł.
Źródło: Republika, x.com
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Oburzenie po niemieckiej aukcji. Dokumenty polskich ofiar niemieckich zbrodniarzy wystawione na sprzedaż
Polska pod rządami Tuska coraz bardziej przypomina PRL
Echa skandalicznej wypowiedzi ambasadora Niemiec. Posypały się odpowiedzi
Bułgaria uderza w rosyjski kapitał. Rafineria Łukoilu pod kontrolą państwa