Najmłodsza klubowiczka Gazety Polskiej! Trzydniowa Antosia uczestniczyła w wirtualnym zjeździe
Rozpoczął się nadzwyczajny Zjazd Klubów Gazety Polskiej, który odbywa się online. Gościem specjalnym zjazdu jest prezydent Andrzej Duda, lecz nawet i jego przyćmiła najmłodsza klubowiczka - Antosia. Pojawiła się ona na zjeździe wraz z mamą, redaktor Katarzyną Gójską
Córeczka Katarzyny Gójskiej i Michała Rachonia przyszła na świat 10 listopada. Mając trzy dni, już uczestniczyła w wirtualnym zjeździe Klubów Gazety Polskiej. Rozpoczął się on od gratulacji dla szczęśliwych rodziców i to od samego prezydenta RP.
- Bardzo gratuluję całej rodzinie, że rodzina się powiększyła, gratuluję w imieniu całej mojej rodziny, ale i w imieniu Rzeczpospolitej. Mam ten przywilej, że mogę w imieniu Rzeczpospolitej gratulować - powiedział Andrzej Duda, gratulując redaktorom Katarzynie Gójskiej i Michałowi Rachoniowi.
- To szczególne gratulacje, dziękujemy - odpowiedziała Katarzyna Gójska.
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Europoseł Jacek Ozdoba domaga się ujawnienia danych lekarza, który miał opiniować stan zdrowia Zbigniewa Ziobry
Rząd Tuska nie ma na leczenie onkologiczne Polaków. Znalazły się miliony na pomoc wojskową dla Ukrainy
Najnowsze
Zembaczyński naśmiewał się z choroby Zbigniewa Ziobry
Czarnek ostro o rządzie Tuska: "To jest zdrada"
Marianna Schreiber i Piotr Korczarowski rozstali się. „Nasze światy nie schodzą się w jeden”