Mundurowi zapowiadają manifestację pod KPRM. „Rząd PO-PSL rozłożył służby na łopatki”
23 lipca w Warszawie pod kancelarią premiera odbędzie się manifestacja zorganizowana przez związki zawodowe służb mundurowych. Funkcjonariusze chcą pokazać, jak rząd PO-PSL „rozłożył służby na łopatki”.
Manifestacja odbędzie się 23 lipca miedzy godziną 11:00 a 13:00 w Warszawie pod siedzibą KPRM. Udział w niej wezmą policjanci, funkcjonariusze Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej oraz funkcjonariusze Straży Granicznej.
Koncepcja jest taka: manifestujący będą leżeć na karimatach, pokazując jak rząd PO-PSL rozłożył służby na łopatki – mówi nam Andrzej Kołodziejski, Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Katowicach.
Najważniejszym postulatem mundurowych jest waloryzacja uposażenia funkcjonariuszy i pracowników od stycznia 2016.
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Sąd: TVN bez kary za „Bielmo. Franciszkańska 3”. KRRiTV zapowiada odwołanie
Kukiz o przypadku eutanazji w Hiszpanii: świat został skundlony
Amerykańska broń dla Ukrainy. Rubio nie wyklucza zmian [SONDA]