Mucha: musimy bronić suwerenności, ale ja nie widzę zagrożenia, tylko dlatego, że przyjmujemy środki z Funduszu Odbudowy
"Dziennikarski poker" o 19.05 poprowadził Tomasz Sakiewicz, a jego gościem był doradca prezydenta - Paweł Mucha.
- Ja widzę w największym jak dotychczas budżecie z Unii Europejskiej ogromne środki rozwojowe. Jest to wzmocnienie polskiej gospodarki, ponieważ jesteśmy zaradni i przedsiębiorczy. Musimy bronić suwerenności, ale ja nie widzę zagrożenia, tylko dlatego, że przyjmujemy środki z Funduszu Odbudowy - powiedział doradca prezydenta RP.
- Przyjęcie środków jest oczywiście w naszym interesie, bo te pieniądze zostaną w Polsce dobrze wydatkowane. Uważam, że jest to oczywiście obiektywnie rzeczą na plus - dodał.
#DziennikarskiPoker | @MuchaPK:
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) March 23, 2021
Przyjęcie pieniędzy jest oczywiście obiektywnie rzeczą inplus jest związane z tym, że my ten potencjał dobrze wykorzystujemy.#włączprawdę #TVRepublika
#DziennikarskiPoker | @MuchaPK:
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) March 23, 2021
W zeszłym roku Porównując te wyniki na gruncie europejskim, są dobre, bo mamy bardzo płytką recesję mamy dobre warunki do odbicia.#włączprawdę #TVRepublika
Polecamy Sejm
Wiadomości
"Zaświadczenie o niekaralności z kraju pochodzenia". Posłowie PiS domagają się zmian w branży taksówkarskiej
Bochenek dziwi się odwołaniu przez Hołownię spotkania z prezydentem. "Naciski na niego będą pewnie do ostatniego momentu"
Najnowsze

Niemiecki przykład rodziny imigranckiej z Syrii. Ku przestrodze!

Król o odebraniu immunitetu Macierewiczowi: ściga się człowieka, który sprawę wyjaśniał kompleksowo

Leon XIV do młodzieży: nie jesteście samotnymi pielgrzymami
