Morawiecki o koalicji 13 grudnia: Nie chcą CPK? Wystarczy im osiem gwiazdek?! [wideo]
"Chcemy kontynuować nasze programy i tworzyć kolejne. Zadałem pytanie: Skoro nie chcecie CPK, nie chcecie rozwoju technologii , to czego chcecie, ośmiu gwiazdek?" - mówił Mateusz Morawiecki na spotkaniu z Wolnymi Polakami. Całe nagranie w oknie powyżej. Polecamy!
.@MorawieckiM: Polacy są ambitnym narodem, obudziliśmy Polaków do działania. Chcemy kontynuować nasze programy i tworzyć kolejne. Zadałem pytanie: Skoro nie chcecie CPK, nie chcecie rozwoju technologii , to czego chcecie, ośmiu gwiazdek?#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) February 11, 2024
.@MorawieckiM: Drodzy Państwo, wy którzy możecie mieć wątpliwości, popatrzeć na ich obecne plany. Energia ma być zamrożona, a żywność skoczy do góry. Myśmy chronili Polaków. Ich to nie interesuje, nie ma żadnych tarcz.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) February 11, 2024
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Najnowsze

Wdowa po Aleksieju Nawalnym: mój mąż został otruty w kolonii karnej, winny jest Putin

Nowe tory w kalendarzu F1. Silverstone, Montreal, Zandvoort i Singapur dołączają do rywalizacji

Klich przetrzymuje list Trumpa do Nawrockiego. "Zemsta Sikorskiego na prezydencie Nawrockim za prowadzenie suwerennej polityki"
