Moment zatrzymania twórcy "mafii wnuczkowej"! ZOBACZ WIDEO

Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali wczoraj poszukiwanego listem gończym Arkadiusza Ł., pseud. "Hoss". 49-latek jest podejrzany o oszustwa metodą "na wnuczka" – miał wyłudzić nawet ponad 1,4 mln zł.
Wcześniej "Hoss" usłyszał zarzuty popełnienia, w ramach zorganizowanej grupy przestępczej, czterech oszustw metodą "na wnuczka" na łączną kwotę ponad 1,4 mln zł. Podczas postępowania podejrzany mężczyzna miał stawiać się cyklicznie na komisariacie, jednak postanowień nie dotrzymał.
Na podstawie listu gończego 49-letni Łakatosz był poszukiwany przez policję w cały kraju. Sąd Okręgowy wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy, chcąc zapobiec ewentualnemu mataczeniu w śledztwie przez podejrzanego.
Moment zatrzymania twórcy "mafii wnuczkowej". "Hoss" już osadzony w areszcie śledczym w Warszawie. Tym razem tak szybko nie wyjdzie ;) pic.twitter.com/o3YZgUnk1J
— Polska Policja (@PolskaPolicja) 17 marca 2017
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Dramatyczna sytuacja aresztowanego w sprawie RARS. Mężczyzna może stracić wzrok, prokurator lekceważy jego chorobę

Transferowy hit? Rashford chce grać dla Barcelony

Gosek: prokuratura nie jest od tego aby liczyć głosy - od tego są komisje wyborcze
