Mocny komentarz Pawłowicz skierowany do Niemiec! ZOBACZ !
Prof. Krystyna Pawłowicz napisała na facebooku, że Niemcy powinny zostawić polskie sprawy wewnętrzne w spokoju. Posłanka przypomniała Niemcom zniszczenie Warszawy i wymordowanie jej mieszkańców. Stwierdziła także, że Polsce należy się odszkodowanie od Niemiec i zadała retoryczne pytanie kierowane pod adresem kanclerz Merkel.
" NIEMCY, zamiast pouczać Polaków jak się mamy u siebie rządzić,zamiast wybierać nam nowy rząd ze swym namiestnikiem Tuskiem i zamiast zastanawiania się, czy znowu "wjechać do Polski czołgami", POWINNI Polsce wypłacić ODSZKODOWANIE za doszczętne ZBURZENIE Warszawy i bestialskie WYMORDOWANIE jej mieszkańców przy pacyfikacji Powstania Warszawskiego.
Czy pani kanclerz Merkel ma nam, Polakom coś do powiedzenia w TEJ sprawie przy sierpniowej okazji?" v
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem