Przejdź do treści
13:23 Kraków: W związku z przewidywanymi dużymi opadami deszczu działa magazyn przeciwpowodziowy
13:01 Jemen: Zmarło dwóch członków załogi statku zaatakowanego na Morzu Czerwonym
12:37 Nigeria: Co najmniej 40 osób zabitych w starciach z gangiem
12:28 Beskidy: Od początku wakacji goprowcy interweniowali już około 60 razy
12:21 Chorwacja: Gwałtowna burza sparaliżowała Split. Pchany przez wiatr prom zatopił statek
11:33 Śląskie: 23 osoby usłyszały zarzuty ws. wielomilionowych wyłudzeń
11:11 Podkarpackie: Zniszczenia po nawałnicy, najtrudniejsza sytuacja w powiecie łańcuckim
10:35 Szymon Hołownia o zakończeniu negocjacji ws. rekonstrukcji rządu: będę namawiał, by granicą była data 23-25 lipca
10:05 Chiny: Aresztowania po wykryciu u dzieci wysokiego poziomu ołowiu we krwi
Wydarzenie Poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk i Klub Gazety Polskiej Kościerzyna zapraszają na spotkanie z Posłami D. Mateckim i M. Goskiem. Poniedziałek (21.07) godz. 16:30, Sala konferencyjna I piętro przy Sali Szopińskiego, ul. 3 Maja 9, Kościerzyna
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Mocne słowa publicysty: agresorzy spod TVP labidzą i płaczą?! A pies im mordy lizał

Źródło: Zrzut ekranu z serwisu Twitter/@PolskaNormalna

Publicysta „Do Rzeczy” skomentował zachowanie demonstrantów, którzy w niezwykle agresywny sposób blokowali wyjazd Magdaleny Ogórek. „Teraz jak poczuli presję to labidzą i płaczą?! A pies im mordy lizał” – wskazuje Ziemkiewicz.

Oj, przerażające, no myśleli, że cały naród za nimi, że za ubliżanie i plucie na "pisówkę" zostaną celebrytami i bohaterami, a tu się okazuje, że spotkali się z powszechną dezaprobatą. Ojojojojoj. BTW – przypomnę, że "ujawnieni" przez TVP wcześniej intensywnie lansowali się sami” – trzeźwo przypomniał Ziemkiewicz.

W kolejnym tweecie publicysta wskazał jak żałosne jest zachowanie osób, które wcześniej agresywnie i napastliwie atakowały bezbronną kobietę, a teraz czują presję i płaczą.

„Nie tylko o Ogórek. Przecież nie ukrywali, że chodzi im o to, żeby zastraszyć i "zawstydzić" pracowników i gości TVP, żeby nie mogli się oni swobodnie poruszać, wykonywać swej pracy, "żeby stale czuli presję". Teraz jak poczuli presję to labidzą i płaczą?! A pies im mordy lizał” – mocno napisał publicysta.

Oj, przerażające, no myśleli, że cały naród za nimi, że za ubliżanie i plucie na "pisówkę" zostaną celebrytami i bohaterami, a tu się okazuje, że spotkali się z powszechną dezaprobatą. Ojojojojoj. BTW - przypomnę, że "ujawnieni" przez TVP wcześniej intensywnie lansowali się sami. https://t.co/BFgpBX3ty1

— Rafał A. Ziemkiewicz (@R_A_Ziemkiewicz) 13 lutego 2019

Nie tylko o Ogórek. Przecież nie ukrywali, że chodzi im o to, żeby zastraszyć i "zawstydzić" pracowników i gości TVP, żeby nie mogli się oni swobodnie poruszać, wykonywać swej pracy, "żeby stale czuli presję". Teraz jak poczuli presję to labidzą i płaczą?! A pies im mordy lizał. https://t.co/ucmJZ36M06

— Rafał A. Ziemkiewicz (@R_A_Ziemkiewicz) 13 lutego 2019
twitter.com

Wiadomości

ZAKSA z nowym kapitanem! To on zastąpi Bartosza Kurka

HIT DNIA

Bodnar nie przestaje. Będzie ponowne liczenie głosów!

Andruszkiewicz: Niemcy są bezczelni, bo wiedzą, że Tusk im na to pozwoli!

Żukowska lekceważy zagrożenia związane z nielegalną migracją. Mówi o "zmanipulowanych obrazkach" i "straszeniu Polaków"

Nastolatka oskarżona o próbę zabójstwa matki

Saryusz-Wolski o projekcie nowych Wieloletnich Ram Finansowych: zamiast wspierać słabszych, środki pójdą do liderów

Niebawem zmiany w rządzie. Co ustalił Hołownia z Tuskiem?

Berkowicz o dziurawej granicy z Niemcami: gdyby nie patrole obywatelskie, to Polacy by się o tym nie dowiedzieli [WIDEO]

Rozbito grupę przestępczą wyłudzającą odszkodowania komunikacyjne!

Groźny wypadek na trasie ekspresowej. Kickbokser w ciężkim stanie

Wiadomo, gdzie zagra Modric. Trener potwierdza transfer

Matecki w Sejmie zwrócił się do nieobecnego Tuska. Wyjął NIEMIECKĄ flagę!

Zaczęło się posiedzenie Sejmu. Oglądaj TRANSMISJĘ u nas! [LIVE]

Kontrole tylko w jednym celu? Siemoniak sam się wsypał!

Uwaga - ostrzeżenie: intensywne opady deszczu w 10 województwach!

Najnowsze

ZAKSA z nowym kapitanem! To on zastąpi Bartosza Kurka

Nastolatka oskarżona o próbę zabójstwa matki

Saryusz-Wolski o projekcie nowych Wieloletnich Ram Finansowych: zamiast wspierać słabszych, środki pójdą do liderów

Niebawem zmiany w rządzie. Co ustalił Hołownia z Tuskiem?

Berkowicz o dziurawej granicy z Niemcami: gdyby nie patrole obywatelskie, to Polacy by się o tym nie dowiedzieli [WIDEO]

HIT DNIA

Bodnar nie przestaje. Będzie ponowne liczenie głosów!

Andruszkiewicz: Niemcy są bezczelni, bo wiedzą, że Tusk im na to pozwoli!

Żukowska lekceważy zagrożenia związane z nielegalną migracją. Mówi o "zmanipulowanych obrazkach" i "straszeniu Polaków"