Mężczyzna spadł z mostu Świętokrzyskiego. Trwa akcja poszukiwawcza
Dzisiaj na warszawskim odcinku Wisły wznowione zostaną poszukiwania 31-letniego mężczyzny, który spadł do rzeki z mostu Świętokrzyskiego.
Wczoraj strażacy i policja przeszukiwali Wisłę po stronie praskiej, pomiędzy mostem Świętokrzyskim a Śląsko-Dąbrowskim. Dzisiaj służby zajmą się dalej wysuniętymi na północ kawałkami rzeki.
– Dwie łodzie patrolowe wznowią poszukiwania w poniedziałek po godz. 8.30. Sprawdzimy teren od mostu Świętokrzyskiego w dół rzeki – mówił dla TVN24 mł. asp. Jacek Gładysz.
Zaginiony 31-letni mężczyzna spadł z mostu Świętokrzyskiego do rzeki w sobotę wieczorem, kiedy zmierzał na koncert na Stadionie Narodowym. Według relacji świadków wydarzenia, do tragedii doszło kiedy próbował on zrobić sobie zdjęcie. Policja bada sprawę.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Konfederacja chce zamknięcia granic dla nielegalnej imigracji. Bosak wylicza, co należy zrobić dla bezpieczeństwa kraju [WIDEO]
Lewaccy bojówkarze próbują zakłócić manifestację w Warszawie. Padają inwektywy, argumentów brak [WIDEO]
Gembicka apeluje u podpisywanie się pod referendum ws. migracji. "Niemcy się boją, że ich interesy w Polsce będą zagrożone"
Patrioci mówią dosyć polityce Tuska. W całej Polsce ruszyły protesty przeciwko napływowi migrantów [TRANSMISJA]
Najnowsze

Konfederacja chce zamknięcia granic dla nielegalnej imigracji. Bosak wylicza, co należy zrobić dla bezpieczeństwa kraju [WIDEO]

Tusk zamelduje wykonanie zadania? Polska się wyludnia, a młodzi ludzie są bez pracy

Lewaccy bojówkarze próbują zakłócić manifestację w Warszawie. Padają inwektywy, argumentów brak [WIDEO]
