Mazurek: Schetyna powinien się spalić ze wstydu. Wciska Polakom kolejne puste obietnice
Wszyscy obiecują, ale tylko PiS mówi o tym co zrobił. Schetyna powinien się ze wstydu spalić wciskając Polakom kolejne puste obietnice, a Biedroń zanim coś obieca, powinien się rozliczyć ze swoich dokonań w Słupsku – napisała na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.
„Wszyscy obiecują, ale tylko PiS mówi o tym co zrobił. Schetyna powinien się ze wstydu spalić wciskając Polakom kolejne puste obietnice, a Biedroń zanim coś obieca, powinien się rozliczyć ze swoich dokonań w Słupsku. Czekamy też na wyjaśnienie kwestii finansowania jego partii” – wymienia wicemarszałek Sejmu na Twitterze.
Beata Mazurek zamieściła również odnośnik do materiału wideo, w którym można obejrzeć obietnice Schetyny. „To jest wiarygodność Schetyny i PO: przed wyborami wielkie słowa i obietnice, a po wyborach... urealniają wiek emerytalny. Już nie raz pokazali ile warte są ich obietnice”.
Wszyscy obiecują, ale tylko PiS mówi o tym co zrobił. Schetyna powinien się ze wstydu spalić wciskając Polakom kolejne puste obietnice, a Biedroń zanim coś obieca powinien się rozliczyć ze swoich dokonań w Słupsku. Czekamy też na wyjaśnienie kwestii finansowania jego partii .
— Beata Mazurek (@beatamk) 23 marca 2019
To jest wiarygodność Schetyny i PO: przed wyborami wielkie słowa i obietnice, a po wyborach... urealniają wiek emerytalny. Już nie raz pokazali ile warte są ich obietnice. https://t.co/2VKSTZRnel
— Beata Mazurek (@beatamk) 23 marca 2019
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Kluby Gazety Polskiej pamiętają o Żołnierzach Wyklętych
Prezydent w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych: ich niezłomność, wierność i gotowość do największych poświęceń pozostają wzorem
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - nie byłoby tego święta bez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego