Martwy mężczyzna znaleziony w rzeszowskim akademiku. Przyczyna śmierci wciąż pozostaje zagadką
Zwłoki studenta zostały znalezione w jednym z rzeszowskich akademików. Przyczyna śmierci wciąż pozostaje zagadką. Sprawę wyjaśnia prokuratura.
Jak poinformowała Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego podkarpackiej policji, ciało zostało znalezione w piątek w godzinach przedpołudniowych przez innego studenta. Wstępne oględziny wykluczyły zabójstwo, ciało zostało jednak zabezpieczone do badań sekcyjnych.
dziennik.pl
Komentarze
Najnowsze
Policjant szantażował kobiety nagimi zdjęciami? Szokująca sytuacja w komendzie w Mielcu
Stołeczni policjanci zabezpieczyli pojazdy warte blisko 1,7 mln zł
Andrzej Rosiewicz zatańczy „Tańcu z Gwiazdami” jako najstarszy uczestnik w historii. Ile ma lat?