Martwy mężczyzna znaleziony w rzeszowskim akademiku. Przyczyna śmierci wciąż pozostaje zagadką
Zwłoki studenta zostały znalezione w jednym z rzeszowskich akademików. Przyczyna śmierci wciąż pozostaje zagadką. Sprawę wyjaśnia prokuratura.
Jak poinformowała Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego podkarpackiej policji, ciało zostało znalezione w piątek w godzinach przedpołudniowych przez innego studenta. Wstępne oględziny wykluczyły zabójstwo, ciało zostało jednak zabezpieczone do badań sekcyjnych.
dziennik.pl
Komentarze
Najnowsze
Watykan wobec AI: sztuczna inteligencja ma służyć godności człowieka
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA