Martwy mężczyzna znaleziony w rzeszowskim akademiku. Przyczyna śmierci wciąż pozostaje zagadką
Zwłoki studenta zostały znalezione w jednym z rzeszowskich akademików. Przyczyna śmierci wciąż pozostaje zagadką. Sprawę wyjaśnia prokuratura.
Jak poinformowała Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego podkarpackiej policji, ciało zostało znalezione w piątek w godzinach przedpołudniowych przez innego studenta. Wstępne oględziny wykluczyły zabójstwo, ciało zostało jednak zabezpieczone do badań sekcyjnych.
dziennik.pl
Komentarze
Najnowsze
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej
Tusk kopiuje argumenty niemieckiego publicysty? Chodzi o spór o Ukrainę i UPA
Kamiński zwraca Ukrainie odznaczenia. Mocne słowa o Wołyniu i polityce Kijowa