Martwy mężczyzna znaleziony w rzeszowskim akademiku. Przyczyna śmierci wciąż pozostaje zagadką
Zwłoki studenta zostały znalezione w jednym z rzeszowskich akademików. Przyczyna śmierci wciąż pozostaje zagadką. Sprawę wyjaśnia prokuratura.
Jak poinformowała Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego podkarpackiej policji, ciało zostało znalezione w piątek w godzinach przedpołudniowych przez innego studenta. Wstępne oględziny wykluczyły zabójstwo, ciało zostało jednak zabezpieczone do badań sekcyjnych.
dziennik.pl
Komentarze
Najnowsze
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"