Marta Kaczyńska dziękuje internautom: Małe aktywności mają wielkie znaczenie
– Chciałabym podziękować jeszcze tym, których mój stryj nie wymienił, zapewne z racji pokolenia, z którego pochodzi – światowi internetu – chciałam podziękować za podtrzymywanie pamięci i szerzenie informacji o moich rodzicach, o tragedii smoleńskiej – mówiła przed Pałacem Prezydenckim córka śp. Lecha i Marii Kaczyńskich Marta Kaczyńska.
– Dziękuję tym, którzy nie obawiają się ostracyzmu wśród internetowych znajomych, przyjaciół, nie boją się piętnowania – mówiła. – Wasze małe aktywności, mają wielkie znaczenie, przyczyniły się do zwycięstwa w maju i październiku – podkreślała.
– Dzięki internetowi jesteśmy coraz bliżej prawdy – mówiła córka zmarłej pary prezydenckiej. – Minęło sześć lat, wydawałoby się, że pamięć o moich rodzicach i katastrofie smoleńskiej będzie słabła, a jest wręcz przeciwnie – zaznaczała.
– Chciałam podziękować za te zdjęcia, posty, pojedyncze wspomnienia. To bardzo ważne dla naszej historii, tożsamości, to ważne dla naszych dzieci i następnych pokoleń. Bardzo serdecznie dziękuję – zwróciła się do internautów.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Najnowsze
Czarzasty nie kryje: nie dopuściłby do zaprzysiężenia prezydenta Nawrockiego
Tusk chce wprowadzić haracz na polską branżę paliwową. Stowarzyszenie KoLiber apeluje do Prezydenta
NASZ NEWS! Pilne spotkanie na Nowogrodzkiej dla działaczy PiS lojalnych wobec Kaczyńskiego