Markowski znów pełen pogardy dla rolników. Przekonuje, że dzięki UE mają "traktory z klimatyzacją" i nie mają powodów, by ją krytykować [WIDEO]

Prof. Radosław Markowski, który dał się poznać jako zagorzały przeciwnik polskiej prawicy i osoba, która z pogardą wypowiada się o jej zwolennikach, kolejny raz udowodnił, że swój tytuł naukowy wykorzystuje do szydzenia z innych.
Markowski w rozmowie z radiem Rebeliant wykazał się kolejny raz pogardą wobec mieszkańców wsi, przekonując, że nie rozumie ich krytyki wobec polityki Unii Europejskiej. Jak uważa, mają oni dziś "nowoczesne traktory z klimatyzacją", ale nie ze względu na swoją ciężką pracę, ale ze względu na to, że zainwestowano w nich, by poprawić ich jakoś życia i pracy. Dodał on przy tym, że dzisiaj nie ma żadnych powodów, by ich dalej wspomagać, dając za przykład KRUS.
Źródło: Republika, x.com
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB