Małgorzata Sadurska rezygnuje z pracy w Kancelarii Prezydenta
Małgorzata Sadurska zrezygnowała ze stanowiska szefowej Kancelarii Prezydenta RP – taką informację podał rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, Krzysztof Łapiński. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi ją na tym stanowisku.
Jak powiedział Krzysztof Łapiński, Sadurska dziś złożyła rezygnację i od 12 czerwca przestanie pełnić funkcję szefowej Kancelarii Prezydenta. Na razie nie wiadomo, kto na tym stanowisko zastąpi Sadurską.
Małgorzata Sadurska stanowisko szefowej Kancelarii Prezydenta pełniła od 7 sierpnia 2015 r., wcześniej, od 2005 r., była posłem na Sejm.
niezalezna.pl
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem