Małgorzata Sadurska rezygnuje z pracy w Kancelarii Prezydenta
Małgorzata Sadurska zrezygnowała ze stanowiska szefowej Kancelarii Prezydenta RP – taką informację podał rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, Krzysztof Łapiński. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi ją na tym stanowisku.
Jak powiedział Krzysztof Łapiński, Sadurska dziś złożyła rezygnację i od 12 czerwca przestanie pełnić funkcję szefowej Kancelarii Prezydenta. Na razie nie wiadomo, kto na tym stanowisko zastąpi Sadurską.
Małgorzata Sadurska stanowisko szefowej Kancelarii Prezydenta pełniła od 7 sierpnia 2015 r., wcześniej, od 2005 r., była posłem na Sejm.
niezalezna.pl
Komentarze
Najnowsze
Poważny wypadek w Poznaniu. Autobus zderzył się z tramwajem
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego
Przydacz: strona ukraińska nie jest zainteresowana realną dyskusją z polskim prezydentem