Maląg o waloryzacji świadczenia 500+: W tym roku nie będzie
Waloryzacji świadczenia 500 plus w tym roku nie będzie - przyznała w czwartek w Radiu Zet minister rodziny Marlena Maląg.
Na pytanie, czy będzie waloryzacja świadczenia 500 plus, minister powiedziała, że „w tym roku nie będzie".
- Będziemy wprowadzać kolejne komponenty wsparcia rodziny – dodała.
Jednocześnie podkreśliła, że każdego miesiąca świadczenie 500 plus trafia do 6,5 mln dzieci. Łącznie na program przeznaczono już ok. 177 mld zł.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Setki tysięcy Polaków przeciw ideologizacji szkoły. Podpisy trafiły do MEN i KPRM
Wąsik: partyjniacki system Koalicji Obywatelskiej sprywatyzował Warszawę i tamtejszą służbę zdrowia
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata