Maląg o waloryzacji świadczenia 500+: W tym roku nie będzie
Waloryzacji świadczenia 500 plus w tym roku nie będzie - przyznała w czwartek w Radiu Zet minister rodziny Marlena Maląg.
Na pytanie, czy będzie waloryzacja świadczenia 500 plus, minister powiedziała, że „w tym roku nie będzie".
- Będziemy wprowadzać kolejne komponenty wsparcia rodziny – dodała.
Jednocześnie podkreśliła, że każdego miesiąca świadczenie 500 plus trafia do 6,5 mln dzieci. Łącznie na program przeznaczono już ok. 177 mld zł.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!