Makabryczne odkrycie na warszawskiej Pradze. Odnaleziono zwłoki matki i dziecka
Na warszawskiej Pradze Północ odnaleziono ciało matki i dziecka. – Wstępne ustalenia mówią o udziale osób trzecich - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga, Marcin Saduś.
– W dniu dzisiejszym, w porze nocnej zostały ujawnione zwłoki kobiety oraz dziecka. W tej chwili na miejscu wykonuje czynności prokurator oraz ekipa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Stołecznej Policji i Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. Potrwają one jeszcze parę godzin – powiedział PAP Marcin Saduś.
Policja bada sprawę. Niewykluczony jest udział osób trzecich.
niezależna.pl
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!