Makabryczne odkrycie! Wędkarz znalazł w wodzie zwłoki kobiety
W niedzielę nad ranem ze zbiornika wodnego na terenie Zielonki funkcjonariusze wyłowili zwłoki kobiety. Ciało unoszące się na wodzie zauważył wędkarz. Policja ustala tożsamość zmarłej kobiety.
– Po otrzymaniu zawiadomienia na miejsce przyjechali funkcjonariusze z Wołomina i prokurator. - Zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadka. Ciało denatki przetransportowano do zakładu medycyny sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok - mówi WawaLove rzeczniczka stołecznej policji.
Jak dodaje, nie ustalono dotąd tożsamości kobiety. - Kryminalni z Wołomina prowadzą intensywne prace mające na celu ustalenie danych zmarłej kobiety.
wawalove.pl
Komentarze
Najnowsze
Pełczyńska-Nałęcz dała powód Tuskowi, aby ten jeszcze bardziej jej nie lubił
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej
Tusk kopiuje argumenty niemieckiego publicysty? Chodzi o spór o Ukrainę i UPA