MON publikuje spot promujący szczyt NATO
- Podjęliśmy ważne zobowiązanie. Zobowiązanie organizacji szczytu NATO w Polsce. Jesteśmy przekonani, że szczyt NATO przyniesie zmiany długo oczekiwane, związane ze wzmocnieniem flanki wschodniej Sojuszu – mówił szef MON Antoni Macierewicz w Bąkowej Górze, gdzie zaprezentowano trzeci spot promujący szczyt NATO w Warszawie.
msz.gov.pl, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Trzaskowski do dymisji! Rusza obywatelska akcja na rzecz referendum
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę