M. Morawiecki apeluje o oddawanie krwi i osocza dla chorych na COVID-19
Premier Mateusz Morawiecki zaapelował dziś na Facebooku do ozdrowieńców, by oddawali krew i osocze dla osób chorych na COVID-19.
- Podczas zmagań z koronawirusem bardzo potrzebujemy codziennej ludzkiej solidarności. Jednym z jej przejawów jest oddawanie krwi i osocza dla chorych na COVID-19. Mam wielką prośbę do wszystkich ozdrowieńców - oddawajcie krew i osocze! Pomóżcie ocalić czyjeś życie! - napisał na Facebooku Premier.
Facebook Mateusz Morawiecki
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje