M. Morawiecki: Jeżeli pokonaliście już koronawirusa to podarujcie innym szansę na zdrowie i życie
Premier Mateusz Morawiecki we wpisie na Facebooku zaapelował do ozdrowieńców o oddawanie osocza. Opublikował również materiał wideo kancelarii premiera, w którym zawarto informacje dotyczące procedury oddawania osocza przez ozdrowieńców.
- Jeżeli pokonaliście już koronawirusa to zachęcam i apeluję - podarujcie innym szansę na zdrowie i życie! Oddawajcie osocze! - dodał szef rządu.
Krótki materiał wideo opublikowany przez premiera zawiera informacje dotyczące tego, kto może oddać osocze, jakie warunki należy spełnić, jak wygląda procedura oraz jakie przywileje przysługują ozdrowieńcom, którzy się na to zdecydują.
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje