Ludzie, którzy pracowali dla KGB w latach 80. są teraz całkowicie bezkarni
Gościem Ewy Stankiewicz w programie "Otwartym tekstem" był dziś gen. Andrzej Kowalski, były szef wywiadu i kontrwywiadu wojskowego. Tematem było bezpieczeństwo naszego kraju i kwestia przedawnienia się szpiegostwa w Polsce, jako jednym z niewielu krajów Europy. Ludzie, który pracowali dla KGB w latach 80. są teraz całkowicie bezkarni. [...] Polska nie jest krajem bezpiecznym. Jeżeli może przedawnić się zbrodnia szpiegostwa, to znaczy, że mamy do czynienia z potraktowaniem bezpieczeństwa państwa z przymrożeniem oka. - powiedział gen. Kowalski. - W obecnym stanie prawnym niezwykle trudno jest udowodnić szpiegostwo - dodał.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem