Ludzie, którzy pracowali dla KGB w latach 80. są teraz całkowicie bezkarni
Gościem Ewy Stankiewicz w programie "Otwartym tekstem" był dziś gen. Andrzej Kowalski, były szef wywiadu i kontrwywiadu wojskowego. Tematem było bezpieczeństwo naszego kraju i kwestia przedawnienia się szpiegostwa w Polsce, jako jednym z niewielu krajów Europy. Ludzie, który pracowali dla KGB w latach 80. są teraz całkowicie bezkarni. [...] Polska nie jest krajem bezpiecznym. Jeżeli może przedawnić się zbrodnia szpiegostwa, to znaczy, że mamy do czynienia z potraktowaniem bezpieczeństwa państwa z przymrożeniem oka. - powiedział gen. Kowalski. - W obecnym stanie prawnym niezwykle trudno jest udowodnić szpiegostwo - dodał.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Kolejne postanowienie sądu potwierdzające, że prokuratorem krajowym jest Dariusz Barski
Świątek wyeliminowana w Bad Homburg! Navarro zatrzymała Polkę już na starcie
Ważne: jest śledztwo w sprawie nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego