Lublin: Matka zabiła troje dzieci. Ciała odnalazła babcia
– Matka udusiła troje swoich dzieci: ośmiomiesięczną dziewczynkę, jej dwuletnią siostrę i czteroletniego chłopca – dowiedziała się nieoficjalnie PAP. Na miejscu tragedii w Lublinie pracują policja i prokurator.
– Cały czas prowadzona jest interwencja przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Czynności nadzoruje prokurator. W sprawie szczegółów proszę kontaktować się z Prokuraturą Okręgową w Lublinie – poinformował oficer prasowy KMP w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.
– Czynności w toku. Nie udzielamy żadnych informacji – poinformowała PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie prok. Agnieszka Kępka.
Ofiarami są dwie dziewczynki w wieku ośmiu miesięcy i dwóch lat oraz czteroletni chłopiec. Ich zwłoki odnalazła babcia, która przyszła do 26-letniej córki w odwiedziny.
Pierwszy o sprawie poinformował portal RMF24. Według doniesień portalu, matka jest narkomanką, na miejscu już wcześniej prowadzone były interwencje, a mąż przebywa w więzieniu.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Grad znowu w grze. Internauta: podium w konkurencji skompromitowanych prezesów SSP
Są tacy, którym przybędzie wolnych dni. Idą zmiany w urlopach
Atak na wenezuelskich handlarzy narkotyków. Trump podał szczegóły, uderzono w port