Łódzkie: Makabryczne odkrycie w hotelowym pokoju

Ciało 37-letniej kobiety ze skrępowanymi rekami i z workiem na głowie znaleziono w jednym z pokoi hotelu w Stobiecku Szlacheckim w województwie łódzkim. Pokój był zamknięty od środka.
Wczoraj policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 37-latki. Funkcjonariusze dotarli do hotelu, pod którym znaleziono samochód kobiety. Policjanci wraz ze strażakami wyważyli drzwi do jednego z pokoi, w którym znaleźli ciało kobiety ze skrępowanymi rękami i foliowym worku na głowie. Drzwi były zamknięte od środka, a w zamku znajdował się klucz.
W sobotę przeprowadzona zostanie sekcja zwłok 37-latki. Prokuratorzy formalnie nie rozpoczęli jeszcze śledztwa. W chwili obecnej nie jest wykluczony udział osób trzecich w śmierci kobiety.
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Nawrocki podsumowuje debatę: rząd chce mieć kontrole nad wszystkim, a nie chce, by kontrolował go ktokolwiek
Nawrocki pokazuje zdjęcie Trzaskowskiego z pedofilem z Targówka. Mina kandydata KO mówi sama za siebie [WIDEO]
Nawrocki do Trzaskowskiego: ostatnio opowiada pan, że Zielonego Ładu już nie ma, jak to jest? [WIDEO]
Nielegalni migranci z Niemiec zalewają Polskę. Nawrocki pyta, Trzaskowski udaje, że nie słyszy [WIDEO]
Najnowsze

Nawrocki pokazuje zdjęcie Trzaskowskiego z pedofilem z Targówka. Mina kandydata KO mówi sama za siebie [WIDEO]

Afera przemytnicza z politycznym tłem. PiS chce wyjaśnień w PE

Miliarderzy, deweloperzy. To oni wspierają kampanię Trzaskowskiego, czego chcą w zamian? [WIDEO]
