"Lewicy udało się zbudować stereotyp 'geja' jako agresywnego, nienawistnego dewianta". Ziemkiewicz punktuje
Lewicy udało się zbudować stereotyp "geja" jako agresywnego, nienawistnego dewianta plującego na wartości i wyciągającego łapy po dzieci – wskazuje na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.
"Obawiam się, że kampania 'jestem LGBT i jestem normalnym (lekarzem prawnikiem etc.)' jest spóźniona. Lewicy udało się już w tej kwestii osiągać cel, zbudować i ugruntować stereotyp 'geja' jako agresywnego, nienawistnego dewianta plującego na wartości i wyciągającego łapy po dzieci" – czytamy we wpisie publicysty na Twitterze.
Wcześniej Ziemkiewicz stwierdził, że "homo notorycznie fantazjują o byciu bitymi przez rosłych silnych wszechpolaków".
Jego słowa wywołały falę komentarzy na Twitterze.
Obawiam się, że kampania „jestem LGBT i jestem normalnym (lekarzem prawnikiem etc)” jest spóźniona. Lewicy udało się już w tej kwestii osiągać cel, zbudować i ugruntować stereotyp „geja” jako agresywnego nienawistnego dewianta plującego na wartości i wyciągającego łapy po dzieci
— Rafał A. Ziemkiewicz (@R_A_Ziemkiewicz) July 30, 2019
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
PILNE: Prezydent podpisał postanowienie o użyciu oddziałów Wojska Polskiego do pomocy Policji w ramach operacji "Horyzont"
Atak na polskiego ambasadora w Petersburgu. "Kolejny element kampanii nienawiści i agresji wymierzonej w Polskę"
Najnowsze
Prezydent Karol Nawrocki oddał hołd Stefanowi Żeromskiemu w 100. rocznicę śmierci pisarza
Agent GRU odpowiada za wysadzenie torów w Polsce?
Karol Nawrocki spotkał się z Obywatelskim Komitetem Poparcia