Lech Wałęsa podziękował za decyzję UE i doradza kolejne kroki
„Dziękuję UNII EUROPEJSKIEJ za twarda i męską decyzje” napisał wczoraj Lech Wałęsa na swoim oficjalnym profilu w jednym z portali społecznościowych.
Wczoraj portal TV Republika informował o tym że Lech Wałęsa prosił Unię o "działania dyscyplinujące" Polskę. Teraz, podziękował UE jej decyzję.
Lech Wałęsa ma do Unii kolejną prośbę – zamieścił ją w swoim dziękczynnym wpisie. Otóż były prezydent prosi, by to co niekorzystne nie trafiało w Polaków a jedynie w parlamentarzystów, którzy łamali wartości Europejskie.
Wałęsa sugeruje nawet UE co ta, powinna zrobić wobec polityków.- „nie zapraszać, nie przyjmować, nie wpuszczać, nie wizytować maksymalnie izolować tych ludzi itp.”
Czyżby były prezydent stał się organem doradczym UE ds. kontaktów z rządami państw członkowskich?
Najnowsze
Pokonali Niemców i awansowali do fazy pucharowej. Prezydent ogłosił święto narodowe
Daniel Obajtek dołączy do strajku głodowego pracowników IKS Solino
Mer Lwowa grozi Kaczyńskiemu sądem. Morawiecki: proście o wybaczenie