Łapówki, miliony, CBA i zarzuty. Kolejny człowiek od Tuska w opałach!
Wczoraj CBA zatrzymało sekretarza m.st. Warszawy, byłego ministra skarbu w rządzie PO, Włodzimierza Karpińskiego. W ramach tego samego śledztwa wcześniej zatrzymano byłego wiceministra Rafała Baniaka. Dotyczy ono załatwiania kontraktów ze stołecznym MPO. W tle oczywiście gigantyczne pieniądze... "Według śledczych blisko 5 mln zł, jakie otrzymał w gotówce Rafał Baniak za ustawione przetargi w miejskim przedsiębiorstwie oczyszczania, miały w rzeczywistości trafić do Włodzimierza Karpińskiego, sekretarza Warszawy i byłego prezesa tego samorządowego przedsiębiorstwa. Został on wczoraj zatrzymany przez agentów CBA, w prokuraturze usłyszał zarzuty korupcji", czytamy w dzisiejszej "Gazecie Polskiej Codziennie".
Więcej przeczytacie w wersji papierowej bądź ONLINE.
Najnowsze
Polska ma zapomnieć o UPA, ale pamiętać o pieniądzach dla Ukrainy. To jest plan Poroszenki
Polscy internauci jednoznacznie: Zelenski przekroczył granicę gróźb i kłamstw
Niepokojące nagranie z Miszalskim. Siedział w nocy na chodniku [SONDA]