Łabędzia rodzina zgubiła się! Z pomocą ruszyła policja
Policjanci patrolujący krajową „szóstkę” otrzymali informację o spacerującej po drodze łabędziej rodzinie. – Mundurowi bezzwłocznie udali się na miejsce.
– Mundurowi bezzwłocznie udali się na miejsce. Ptaki w eskorcie funkcjonariuszy i ratowników WOPR wróciły do domu – mówi portalowi tvp.info sierż. Joanna Krajnik, rzecznik prasowa KPP w Białogardzie.
Do zdarzenia doszło ok. 8 rano w powiecie białogardzkim (woj. zachodniopomorskie). O zagubionej gromadce poinformował jeden z kierowców.
– Funkcjonariusze postanowili eskortować ptaki do pobliskiej rzeki - Parsęty. Przez około kilometr powolnie jechali obok. Nawigowaniem zajęli się ratownicy WOPR. Rodzina bezpiecznie wróciła do domu – dodała rzecznik.
„Na drodze każde życie jest ważne” – przypomina zachodniopomorska policja.
Najnowsze
Bezczelność! W Niemczech wprowadzają narrację: "to nie my wypędzaliśmy, to nas wypędzano"
Pod koniec lipca dowiedział się, że jego wizytę w poradni odwołano... w lutym
Adam Szłapka jako rekin giełdowy. Piotr Nisztor zaprasza na "Ściśle Jawne" o godz. 23:10