Kukiz wysyła zaproszenie na debatę do sztabów Dudy i Komorowskiego

Paweł Kukiz skierował do sztabów Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy oficjalne zaproszenie na debatę. – W związku z informacją medialną, iż Prezydent Komorowski nie zgadza się na prowadzenie debaty przeze mnie proponuję, żeby poprowadził ją dziennikarz wyznaczony przez Obywateli – napisał Kukiz.
Na profilu na Facebooku Kukiz opublikował treść listu, który został wysłany to kandydatów ubiegających się o urząd Prezydenta RP.
telewizjarepublika.pl
Komentarze
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
Tusk wystraszył się sprzeciwu Polaków wobec nielegalnej migracji. Przekonuje, że nie będzie relokacji
Presja prezydenta Nawrockiego oraz prawicy opłaciła się. Polska może być wyłączona z paktu migracyjnego
Sasin o haniebnej decyzji Radosława Sikorskiego. "Medal dla osoby budującej fałszywą narrację historyczną na rzecz Niemiec"
Najnowsze

Poznaliśmy stan zdrowia Trumpa. To dlatego utrzymuje tak intensywny harmonogram spotkań

Kanthak: Niemcy przez Nord Stream 1 i 2 chcieli decydować o całej Europie

Presja prezydenta Nawrockiego oraz prawicy opłaciła się. Polska może być wyłączona z paktu migracyjnego
