Ktoś planuje atak na kolędujących pod siedzibą TVP? ZOBACZ to NAGRANIE!

W mediach społecznościowych portalu tvp.info opublikowano wideo przedstawiające obecną sytuacje pod siedzibą TVP na Placu Powstańców w Warszawie. Z materiału wynika, że ktoś może szykować atak na osoby, które zbiorą się tam, aby wspólnie kolędować.
Od kilku dni trwa próba siłowego przejęcia mediów publicznych. Co wieczór pod siedzibami TVP spotykają się Polacy, którzy wyrażają swój sprzeciw w tej kwestii. W trakcie Świąt Bożego Narodzenia pod obiektami odbywa się wspólne kolędowanie. Ma być to wyrazem wsparcia dla dziennikarzy, którzy święta spędzają w przejmowanych redakcjach.
Kolejne wspólne kolędowanie pod siedzibą TVP na Placu Powstańców w Warszawie zaplanowane jest na dziś, na godzinę 20. Do sieci trafiło nagranie spod budynku. Na wideo widzimy, wygrzebaną kostkę brukową odłożoną bardzo blisko miejsca spotkania.
"Tutaj zbierają się ludzie, którzy wspierają Telewizję Polską. A tutaj ktoś sobie odłożył kostkę brukową, którą wyjął tutaj", mówi osoba na nagraniu.
Mężczyzna zapewnia, że "tego ostatnio nie było".
❗UWAGA❗
— tvp.info 🇵🇱 (@tvp_info) December 26, 2023
INFORMACJA DLA OSÓB WSPIERAJĄCYCH TELEWIZJĘ POLSKĄ NA PLACU POWSTAŃCÓW WARSZAWY⤵️ pic.twitter.com/69jkjJJfcN
Na ten temat pisał portal Niezalezna.pl -> TUTAJ
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Najnowsze
Słodkie i świeże przez kilka dni – jak przechowywać truskawki?

Lisicki: Do dziś nie rozumiem dlaczego Trzaskowski nie przychodził na debaty do Republiki

Fatalny sondaż dla KO i Tuska. To może uderzyć w kampanię Trzaskowskiego

Skończyło się eldorado w polskiej branży IT

„Gdybym miał takiego hita w Ameryce, to miałbym rezydencję” – Sidney Polak o zarobkach z "Otwieram wino"

Trzaskowski nie przyjechał do Końskich. Przed pięcioma laty awanturował się tam pedofil z Targówka, dziś jego miejsce zajął Zembaczyński [WIDEO]
