Ksiądz ciężko ranny w wypadku na zakopiance! Poszukiwani świadkowie

Oaza z krakowskich Mistrzejowic i bliscy szukają świadków wypadku, w którym ciężko ranny został ks. Grzegorz Kilanowicz pracujący w tej parafii. 7 marca na zakopiance w Naprawie wikariusz kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym, który nie zmieścił się w zakręcie.
W dniu wypadku ks. Grzegorz wracał po południu na motocyklu z rodzinnego domu w Nowym Targu. Około godziny 15 w Naprawie doszło do zderzenia. Samochód, który nie zmieścił się na zakręcie uderzył w motocykl - poinformował portal goral.info.pl.
Duchowny od miesiąca przebywa w szpitalu i poddawany jest kolejnym operacjom. Nadal jest w poważnym stanie. Szczególnie zagrożona jest lewa noga wikariusza.
Przez kilka dni ranny kapłan był nieprzytomny. Nadal potrzebna jest dla niego krew. O tym, że ranny wybudził się ze śpiączki informował 11 marca ks. Kamil Gołuszka.
"Oaza Mistrzejowicka" wystosowała na Facebooku apel o pomoc w odnalezieniu świadków zdarzenia. Ktokolwiek ma informacje o zderzeniu, proszony jest o kontakt.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Zmarła mama Mateusza Morawieckiego. "To Jej zawdzięczam swoją wiarę, wytrwałość i dumę z naszej Ojczyzny"
"Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba". 79. rocznica skazania na śmierć przez komunistyczny reżim Danuty Siedzikówny - „Inki"
Dominik Tarczyński, Janusz Kowalski, Piotr Masłowski i Mirona Hołda gośćmi "Politycznej Kawy" Tomasza Sakiewicza o godzinie 11.30
Najnowsze

Wykryto korupcję "na dużą skalę" przy zakupie dronów. Zełenski: może być jedynie zerowa tolerancja

Finał Ligi Narodów: o 13 nasi siatkarze zmierzą się z Włochami w walce o złoto!

"Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba". 79. rocznica skazania na śmierć przez komunistyczny reżim Danuty Siedzikówny - „Inki"
