Krzysztof S. został oskarżony o pedofilię. Będzie odpowiadał za jeden czyn, bo reszta się... przedawniła [WIDEO]
Jeden z "bohaterów" wstrząsającego reportażu "Bagno", który emitowaliśmy na naszej antenie, Krzysztof S. został oskarżony o pedofilię. Mężczyzna odpowie zaledwie za jeden czyn, gdyż reszta się przedawniła. W ciągu 50 lat ofiarą S. miało paść przynajmniej 40 chłopców. "Sprawa objęta aktem oskarżenia dotyczy czynu z roku 2017. Namawiam jednak wszystkich pokrzywdzonych, by zgłaszali się do organów ścigania" - mówi wiceminister sprawiedliwości Piotr Cieplucha. Całą rozmowa w oknie obok. Polecamy!
"Staraniem ministerstwa sprawiedliwości przygotowano przepisy, które czynią pedofilię przestępstwem, które się nie przedawnia. Wejdą one w życie 4 października", informuje wiceminister.
Najnowsze
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"